Gösteriliyor 1 ile 2 arasındakiler / Toplam : 2 blog yazıları.
Coronavirüs Önlemleri

Coronavirüs Önlemleri

PRGMARKET.COM

·         E-ticaret ekibimize uzman doktorlar tarafından hijyen, farkındalık ve yapılması gereken önlemler konularında eğitim verilmiştir.

·         Ürün ile temas eden tüm ekibimiz maske ve eldiven ile çalışmakta, ellerini düzenli olarak dezenfekte etmektedir.

·         Çalışma ortamı sürekli dezenfekte edilmektedir.

·         Gönderilen tüm ürünler kargoya verilmeden önce sağlığa zararsız hidrojen peroksit formül ile ve 120 derece buhar püskürtülerek dezenfekte edilmekte ve sonrasında paketlenmektedir. Akabinde ürününüz bulunduğu kutu, el değmemiş tek kullanımlık poşete, dışarı ile temas etmeyecek şekilde konmaktadır. Bu uygulama ile, ürününüz dezenfekte edildikten sonra, ürün kutusu da dahil olmak üzere kimsenin eli değmeden size ulaştırılmaktadır. Paketiniz size ulaştığında en dıştaki naylon poşeti çıkartarak, ürün kutunuza güvenli bir şekilde temas edebilirsiniz.
 

·         E-ticaret sitemiz üzerinden gelen iadeler de tekrar satışa sunulmadan önce aynı şekilde dezenfekte edilmektedir. 

Yetkili mercilerden gelecek güncel bilgilendirmeler ve yönlendirmeler ışığında bu prosedürde değişiklikler yapılabilir. Böyle bir durum olması halinde yapılan güncellemeler siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılacaktır.


Yeni siparişlerde görüşmek dileğiyle sağlıkla kalın
 

Saygılarımızla,

www.yurtpazar.com
info@yurtpazar.com

11   17 gün önce
Buharla Yemek Pişirmede Son Teknoloji!

Buharla Yemek Pişirmede Son Teknoloji!

Sevgili hanımlar ve mutfakta zaman geçirmeyi, yemek yapmayı seven değerli beyler. Yemek yapmaktaki marifetlerimizi sergilemede, konuklarımıza iyi sunumlar yapmakta iddia ediyorum diyorsanız, mutfakta bir yenilik sizleri bekliyor. Sağlıklı ve az yağlı yemekleri bir çırpıda hazırlamak, yine zamandan kazanarak lezzetten ve sağlıktan ödün vermeden güzel yemekleri nasıl hazırlayabiliriz bir bakalım… Tataam… İşte üç çeşit yemeği buhar ile pişirebilen, zaman ayarlı yeni tenceremiz…

Et yemeğinden, sebzeye bakliyattan balığa kadar geniş bir yelpaze ile karşımızda bir pişirme harikası.  Sebze ve et yemeklerimizi zaman ayarlaması ile yapabileceğimiz, vitamin ve mineral kaybı yaşamadan sağlıklı yemekler yapmamızda olanak sağlayan bir tencere. Özellikle de şeker hastaları, sindirim rahatsızlığı yaşayan ve diyet yapan hanımlarımızın beğeni ile kullanacağı, kanserojen ve zararlı madde kullanılmadan üretilmiş pişirme tenceremiz.

Pişirme süresi bittiğinde kendiliğinden kapanan, buhar sepetleri şefaf plastikten üretilmiş, az enerji harcayarak tasarruf sağlayan, mutfak tezgahınızda fazla yer kaplamayan, yaklaşık olarak 1 kilo 850gr ağırlığında, 800watt elektrik gücü ile çalışan, ferah iç hacmi ile leziz ve sağlıklı yemekler pişirmekte biz hanımların mutfakta pratik yardımcısı.

Böyle güzel bir tencereye kim sahip olmak istemez ki?

11   17 gün önce

SPONSORLARBLOGS RIGHT

300 × Auto

SPONSORLARBLOGS BOTTOM

Auto × Auto